Nacházíte se zde: Úvod > Aktuální informace > Vánoční schůze 2017

Vánoční schůze 2017 (15.12.2017)

Jako každý rok se i včera Záchranný tým ČČK Ostrava sešel, aby společně oslavil konec roku a blížící se Vánoce.
Hned z kraje jsme zhlédli historické okénko jednoho z členů a podívali se do minulosti soutěží v poskytování první pomoci.
Následně jsme za doprovodu zábavné prezentace zavzpomínali nad uplynulým rokem, který s sebou nesl spousty skvělých a nezapomenutelných událostí.
Nechybělo ani velmi očekávané vyhlášení nejaktivnějších členů, kteří celý rok poctivě pracovali a pomáhali. První příčku obsadila Karolína Krajdlová a o druhá místa se rozdělila Hanka Straková a Víťa Stanovský. Gratulujeme!
Došlo i na předávání dárků, se kterými to letos neměli naši členové vůbec lehké. Tématem letošní vánoční schůze se stala červená, podmínkou tedy bylo přinést červený dárek, který začíná na první písmeno našeho jména. Vzorem pro pečlivý výběr se stala Žanetina červená židle, kterou nikdo nezapomněl a díky tomu se všichni můžou těšit ze svých originálních dárků.-
Ovšem než si každý svůj dáreček vybral, musel projít velmi záludnou stezkou připravenou našimi velmi kreativními organizátory. V průběhu cesty dostal každý svůj tématický červený ZT šátek a našel si své pořadí, pod kterým si vybral svůj dáreček.
Aby nadšení ze soutěžení nevyprchalo, byla připravena série zapeklitých kvízů, nad kterými všichni zavařili své mozkové závity.
Zbytek večera probíhal v kouzelné vánoční náladě a doufáme, že si toto ukončení roku všichni náležitě užili. :)


| Nahoru ↑

Design | Plaváček webdesign | Ikony