Nacházíte se zde: Úvod > Aktuální informace > Hledáme asistenta ZT!

Hledáme asistenta ZT! (17.11.2019)

Oblastní spolek Českého červeného kříže Ostrava hledá kandidáta na pozici:

ASISTENT ZÁCHRANNÉHO TÝMU OS ČČK OSTRAVA

Záchranný tým OS ČČK Ostrava (ZT) již 16 let sdružuje dobrovolníky zajímající se o první pomoc a humanitární činnost. Členové se zabývají převážně poskytováním zdravotnického zajištění kulturních, sportovních a společenských akcí v Ostravě a okolí. ZT je mimo jiné druhosledovou složkou Integrovaného záchranného systému a pomáhá při mimořádných událostech po celé republice.

Záchranný tým je kolektiv aktivních lidí, kteří se ve volném čase věnují zdravotnickým asistencím, preventivním akcím, ukázkám první pomoci, účasti na soutěžích, cvičeních, letních táborech a dalším činnostem spojených s pomocí druhým.

Popis pracovní pozice
  • Administrativní zajištění činnosti Záchranného týmu OS ČČK Ostrava
  • Přijetí a zpracování požadavků klienta
  • Vypracování cenových nabídek
  • Personální zajištění akcí ZT a komunikace se všemi členy týmu
  • Úzká spolupráce s vedením týmu
  • Účast na schůzích týmu a vyhotovování zápisů z těchto schůzí
  • Pozice je vhodná pro studenty, jako přivýdělek na mateřské dovolené, jako vedlejší příjem, apod.

Požadavky
  • Znalost práce na PC (MS Office – Word, Excel,...), s Internetem
  • Min. středoškolské vzdělání
  • Dobré komunikační dovednosti a příjemné vystupování
  • Aktivní a inovativní přístup k práci
  • Empatické a humanitární cítění

Nabízíme
  • Práci v mladém dynamickém kolektivu
  • DPP – práce na domluvený úvazek
  • Možnost práce z domu i z kanceláře
  • Flexibilní pracovní doba
  • Fixní plat (3.000Kč/měsíc) + osobní ohodnocení dle aktivity

Kontakt

Profesní životopis spolu s motivačním dopisem zašlete na adresu kariera@zachranny-tym.cz do 30. listopadu 2019.

| Nahoru ↑

Design | Plaváček webdesign | Ikony